KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahästar 10849287
nr 1084 9287
Dalahästar
3 st, höjd: 13-21
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 januari 2017
kl 20:14:57
350 kr